94. Edward Dwurnik - KONIEC POETY

    Igor Mitoraj
    - KEA, 1979

    Marek Sobczyk
    - KRÓLEWNA, 2003

Nr katalogowy: 94

Edward Dwurnik (1943 - 2018)
KONIEC POETY, 1986

olej, płótno / 146 x 113 cm
sygn.l.d.: Dwurnik, Koniec poety
na odwrocie: 1986 / DWURNIK / "KONIEC POETY" / NR:XVI – 182 / 1166

Cena wywoławcza:
28 000 zł
6 604 EUR
7 778 USD

Estymacja:
35 000 - 40 000 zł ●
8 255 - 9 434 EUR
9 723 - 11 112 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017

12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00

17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.