59. Jadwiga Maziarska - KOMPOZYCJA

    Jan Lebenstein
    - FIGURA NR 188, 1963

    Teresa Pągowska
    - KOMPOZYCJA II, 1958

Proweniencja

Kraków, własność Jadwigi Maziarskiej

Nr katalogowy: 59

Jadwiga Maziarska (1913 - 2003)
KOMPOZYCJA, 1969

tech. własna, płyta / 98 x 85 cm
sygn. i opisany na odwrocie: Jadwiga Maziarska Kraków, Sobieskiego 1 m5.

Cena wywoławcza:
75 000 zł
17 943 EUR
22 124 USD

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
19 139 - 23 924 EUR
23 599 - 29 499 USD

88 000 zł*
21 053 EUR
25 959 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.