96. Eugeniusz Markowski - POKÓJ MA MNIEJ ZWYCIĘSTW NIŻ WOJNA(…)

    Bogdan Korczowski
    - ROUGE, 1997

    - Rzym, 2016

Nr katalogowy: 96

Eugeniusz Markowski (1912 - 2007)
POKÓJ MA MNIEJ ZWYCIĘSTW NIŻ WOJNA(…), 1985

tech. mieszana, folia, płótno / 168 x 123 cm
sygn. l.g.: E MARKOWSKI
opisany u dołu: Pokój ma mniej zwycięstw niż wojna, lecz o wiele więcej pomników, Warszawa 1985

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 981 EUR
7 375 USD

Estymacja:
30 000 - 40 000 zł ●
7 178 - 9 570 EUR
8 850 - 11 800 USD

25 000 zł
5 981 EUR
7 375 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.