37. Michał Siemiradzki - Pejzaż, 1946

    Czesław Rzepiński
    - Widok na Tatry z Zamagurza,

    Aleksander Kobzdej
    - Kompozycja, 1959,

Proweniencja

Nr katalogowy: 37

Michał Siemiradzki
Pejzaż, 1946

olej, tektura / 35,5 x 50,5 cm
sygn na odwrocie: Nr. 1 Pejzaż 24/VI.46 [część nieczytelna] Michał Siemiradzki, na odwrocie nalepka z krótką notatką o artyście

Estymacja:
15 000 - 20 000 zł ●
3 326 - 4 435 EUR
3 907 - 5 209 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67