66. Ryszard Waśko - Twin Green Lake, 1989

    Jerzy Kałucki
    - Trajektoria 1, 1975,

    Teresa Tyszkiewicz
    - Epingles ee rouge, 1986,

Nr katalogowy: 66

Ryszard Waśko
Twin Green Lake, 1989

olej, pigment, płótno / 132 x 102 cm
sygn. na odwrocie: R.Wasko 1989 R Wasko 1989 „Twink Green Lake" RuB Pigment Oil zielone jeziorko

Estymacja:
40 000 - 60 000 zł ●
8 870 - 13 304 EUR
10 417 - 15 625 USD

50 000 zł
11 087 EUR
13 021 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 13 PAŹDZIERNIKA 2020

13 października godz. 19.00
Aukcja odbędzie się online.

23 września - 13 października 2020 r.
ul. Foksal 13/15
Warszawa

+48 22 629 46 87
+48 22 628 13 67