15. Marian Szczerbiński - Przed polowaniem, 1931

    Aleksandra Egorovna Makovskaja
    - Panny z gęsiami,

    Włodzimierz Tetmajer
    - Wielkanoc w Bronowicach, 1904,

Proweniencja

Nr katalogowy: 15

Marian Szczerbiński (1900 - 1981)
Przed polowaniem, 1931

akwarela, papier naklejony na tekturę / 55 x 102 cm
sygn.p.d.: Szczerbiński 1931

Estymacja:
7 000 - 9 000 zł
1 542 - 1 983 EUR
1 872 - 2 407 USD