20. Witold Rzegociński - Burza

    Eugen Spiro
    - Na święto, 1933,

    Jacek Malczewski
    - Malarczyk i Muza, 1895 (Marzenia),

Proweniencja

Nr katalogowy: 20

Witold Rzegociński (1883 - 1969)
Burza

olej, płótno / 85,5 x 76,5 cm
sygn. l.d.: Rzegociński Witold
na odwrocie fragment kompozycji w technice olejnej
(do obrazu dołączona grafika artysty: Burza, ok. 1935, akwaforta, papier, 33,5 cm x 27,6 cm)

Estymacja:
10 000 - 15 000 zł ●
2 203 - 3 304 EUR
2 674 - 4 011 USD