67. Rafał Olbiński - Gołębica

    Kazimierz Mikulski
    - Upalne południe, 1972

    Wiesław Wałkuski
    - W objęciach czerwieni, 1993

Okładka nowojorskiego magazynu „Omni” w lipcu 1992 r

Nr katalogowy: 67

Rafał Olbiński (1943)
Gołębica

akryl, płótno / 77 x 58 cm
sygn.l.d. Olbiński

Cena wywoławcza:
32 000 PLN

Estymacja:
35 000 - 40 000 PLN

33 000 PLN

9 czerwca, 2015 r. godz. 19.00