18. Józef Kidoń - Akt

    Jerzy Kossak
    - Napoleon ze sztabem, 1932

    Artysta Nieokreślony
    - Tancerka, 1912

Nr katalogowy: 18

Józef Kidoń (1890 - 1968)
Aktlata 20-te

olej, płyta / 96 x 67 cm
sygn. l.d.: Kidoń

Cena wywoławcza:
15 000 zł
3 563 EUR
4 033 USD

Estymacja:
18 000 - 20 000 zł
4 276 - 4 751 EUR
4 839 - 5 377 USD

18 000 zł
4 276 EUR
4 839 USD

6 października, 2015 r. godz. 19.00