18. Angelika Milaniuk - Latawiec, 2014

    Jacek Malinowski
    - Toskania - Pienza, 2014,

    Hugo Giza
    - Ola, 2014,

sygn. p.d. AMill, opisany na odwrocie: "Latawiec" 2014 olej na płótnie Angelika Milaniuk-Mitruk

(ur. 1984 r.) w 2008 r. ukończone studia na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie. Dyplom z wyróżnieniem z malarstwa zrealizowała pod kierunkiem adi. K. Bartnika. Finalistka konkursu Obraz Roku Art&Business (2006). Otrzymała stypendium artystyczne w dziedzinie twórczości artystycznej i upowszechninia kultury (2014); I Nagrodę Rektora za najlepszy dyplom na Wydziale Artystycznym UMCS w Lublinie (2008); wyróżnienie dziekańskie w konkursie Autograf, Lublin (2008); Wyróżnienie w Międzynarodowym konkursie studenckim Autoportret, Stalowa Wola (2006). Autorka wystaw indywidualnych: I love You…, Galeria Biała, Lublin (2009); Déja vu, Galeria Es, Międzyrzec Podlaski (2008); Déja vu, Galeria Podlaska, Biała Podlaska (2008); Między nami, Galeria Podlaska, Biała Podlaska (2007). Uczestniczka wystaw zbiorowych: 8 Biennale Miniatury, Częstochowa (2014); Triennale Malarstwa Animals, Chorzów (2014); Międzynarodowe Biennale Pasteli, Nowy Sącz (2013); Koniec człowieka, II Piotrkowskie Biennale Sztuki, Piotrków Trybunalski (2013); Autograf, Lublin (2008); Transgresja wyobraźni, Galeria Biała, Lublin (2007); Survival, Wrocław (2007).

Nr katalogowy: 18

Angelika Milaniuk (1984)
Latawiec, 2014

olej, płótno / 80x120 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
241 EUR
297 USD

3 100 zł
747 EUR
920 USD

8 Aukcja Supermłoda