62. Jerzy Nowosielski - Pejzaż górski - Zubrzyca

    Igor Mitoraj
    - Torso, 1977,

    Artur Nacht-Samborski
    - Portret damy, ok. 1860-63 r.,

niesygnowany

Nr katalogowy: 62

Pejzaż górski - Zubrzyca

olej, płótno / 35x55,5

Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 934 EUR
14 926 USD

Estymacja:
55 000 - 65 000 zł
13 127 - 15 514 EUR
16 418 - 19 403 USD