84. Franciszek Starowieyski - Nike, 1991

    Władysław Hasior
    - Kochankowie, 1978,

    Jacek Pałucha
    - Arabela Rally,

  sygn. l.g.: monogram wiązany 1691

Nr katalogowy: 84

Franciszek Starowieyski (1930 - 2009)
Nike, 1991

olej, płótno / 100 x 80 cm

Cena wywoławcza:
40 000 zł
9 570 EUR
12 233 USD

Estymacja:
45 000 - 55 000 zł
10 766 - 13 158 EUR
13 762 - 16 820 USD