65. Paweł Dąbrowski - Tropical, 2014

    Monika Walter
    - Donna anonima, 2012,

    Monika Sikora
    - Miasto 007, 2013,

sygn.

(ur. 1974 r.) w 2002 r. ukończył Katedrę Sztuki na Politechnice w Radomiu. Dyplom z malarstwa zrealizował w pracowni prof. A. Gieragi, a aneks z Grafiki Projektowej u prof. J. Zduniewskiego. Zajmuję się malarstwem i ilustracją, a także jest nauczycielem sztuki. Autor wystaw indywidualnych w Ambasadzie USA w Warszawie (2006, 2007). Uczestnik ekspozycji: Studium Plastyczne Colage, Warszawa (1998); Politechnika Radomska (2003); Netgaleria (2004); Malarstwo młodych, Galeria Gama-due, Warszawa (2005); Motto cafe, Warszawa (2006).

Nr katalogowy: 65

Paweł Dąbrowski
Tropical, 2014

olej, płótno / 120x90 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 000 zł
239 EUR
309 USD