71. Jan Szczepkowski - Akt, 2011

    Andrzej Franaszek
    - Świat, 2012,

opisany na odwrocie: JAN SZCZEPKOWSKI 2011 -Akt- Szczepkowski

(ur. 1975 r.) w latach 1998-2003 studiował na ASP w Krakowie. Dyplom uzyskał na Wydziale Malarstwa w pracowniach prof. J. Waltosia, prof. G. Bednarskiego, prof. J. Orbitowskiego i prof. Z. Lutomskiego. Wcześniej studiował Wychowanie Plastyczne na Akademii Pedagogicznej w Krakowie. Laureat 2 miejsca na 11 Biennale Plastyki Krośnieńskiej, Galeria BWA, Krosno (2011); 1 miejsca i nagrody Marszałka Województwa Podkarpackiego konkursu Obraz, Grafika, Rysunek, Rzeźba Roku, Rzeszów (2009); nagrody Prezydenta Przemyśla na Triennale Malarstwa Srebrny Czworokąt, Przemyśl (2009). Autor wystawy indywidualnej Obrazy do ciemnych pokoi, Galeria BWA, Sanok (2007). Uczestnik wystaw zbiorowych, m.in.: Ukryte Przejawy Niecodzienności, Sanok (2011); Made In Poland, Berlin (2011); Kolory Podkarpacia, Berlin, Nürnberg, Saarbrücken, Łańcut (2010-2011); Photocopypainting, Galeria BWA Sanok (2010); Letnie Konfrontacje Artystów Sanockich, Galeria BWA, Sanok (2007, 2006); VI Triennale Sztuki Sacrum, Częstochowa (2006); Grafika, Galeria Zajazd, Muzeum Historyczne, Sanok (2005); Triennale Malarstwa, Częstochowa (2004); Sześć Ciał, Pałac Sztuki, Kraków (2001).

Nr katalogowy: 71

Jan Szczepkowski (1975)
Akt, 2011

olej, płótno, / 80x100 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

2 000 zł
484 EUR
658 USD