64. Gossia Zielaskowska - Story-Factory, 2011

    Dorota Kozieradzka
    - Fire, 2013,

    Kamila Model
    - Laboratoryjne badania uczuć, 2013,

opisany na odwrocie: Gossia Zielaskowska Story-Factory 2011 olej

Nr katalogowy: 64

Gossia Zielaskowska (1983)
Story-Factory, 2011

olej, płótno, / 90x90 cm

Cena wywoławcza:
1 000 zł
242 EUR

4 500 zł
1 087 EUR
1 481 USD