24. Paweł Kałużyński - TOSKANIA

    Robert Listwan
    - TOKIO 8 RANO, 2016

    Andrzej Bator
    - Trawy, 2000

Paweł Kałużyński (ur. 1979 r.) uzyskał w 2005 r. dyplom na wydziale Malarstwa ASP w Warszawie w pracowni prof. Mariana Czapli. Aneks do dyplomu wykonał w pracowni Grafiki Warsztatowej pod kierunkiem prof. Rafała Strenta oraz w Pracowni Rysunku prof. Marka Wyrzykowskiego. W latach 2003-2005 uczestniczył w wielu wystawach zbiorowych, miał też swoją pierwszą wystawę indywidualną w Akademii Muzycznej im. Fryderyka Chopina w Warszawie, a jego instalacja była prezentowana w Galerii Sztuki Zachęta na wystawie z okazji stulecia warszawskiej ASP. Autor wystaw indywidualnych: Yuppi du, Galeria Promocyjna,Warszawa (2013); Rodeo, Galeria Praca, Warszawa (2012); Rebel Rebel,Your Face Is a Mess, 3A Project Space, Gdynia (2012); Amore, Galeria Art New Media, Warszawa (2011); Kuloodporne serce, Galeria Atak (2009); Po godzinach..., Galeria Room, Warszawa (2008); Próżna, Galeria Farbiarnia, Warszawa (2008); Horyzonty, Galeria designu All about room (2007); Akademia Muzycznej im. F. Chopina, Warszawa (2004); ASP, Warszawa (2004).

Nr katalogowy: 24

Paweł Kałużyński (1979)
TOSKANIA, 2006

olej, płótno / 38 x 46 cm
opisany na odwrocie: Toskania 2006/ Paweł Kałużyński

Cena wywoławcza:
2 000 zł ●
465 EUR
524 USD

Estymacja:
3 000 - 4 000 zł
697 - 929 EUR
786 - 1 048 USD

2 000 zł
465 EUR
524 USD

XVII Aukcja Sztuki Najnowszej

15 września, 2016 r. godz. 19.00