80. Włodzimierz Pawlak - NOTATKA O SZTUCE NR 531

    - DZIENNIK 10.III-15.V, 2015

    - NOTATKA O SZTUCE NR 85, 1999

Nr katalogowy: 80

Włodzimierz Pawlak (1957)
NOTATKA O SZTUCE NR 531, 2009

olej, płótno / 24 x 33 cm
WŁODZIMIERZ PAWLAK / NOTATKA O SZTUCE / NR 531 / 24 x 33 / 2009

Cena wywoławcza:
7 000 zł ●
1 667 EUR
1 857 USD

Estymacja:
8 000 - 9 000 zł
1 905 - 2 143 EUR
2 123 - 2 388 USD

8 000 zł
1 905 EUR
2 123 USD

23 MAJA 2017

23 maja, 2017 r. godz. 19.00

28 kwietnia - 23 maja 2017 r.