47. Zygmunt Menkes - SŁONECZNIKI W WAZONIE
Nr katalogowy: 47
Zygmunt Menkes (1896 - 1986)
SŁONECZNIKI W WAZONIE
olej, płótno / 92 x 65 cm
sygn. p.d.: Menkes
na blejtramie: uszkodzona naklejka z opisem pracy oraz naklejka inwentarzowa z kolekcji Lucien Lefebvre Foinet Paris 6971 oraz naklejka wystawowa z numerem 27 oraz opisem Nature Morte avec Legumes/ MENKES
- Cena wywoławcza:
50 000 zł
11 793 EUR
13 889 USD
- Estymacja:
60 000 - 80 000 zł ●
14 151 - 18 868 EUR
16 667 - 22 223 USD
AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 12 GRUDNIA 2017
12 grudnia, 2017 r. godz. 19.00
17 listopada - 12 grudnia, 2017 r.