55. Jerzy Tchórzewski - WIELKIE ŁOWY

    Rajmund Ziemski
    - PEJZAŻ 4/65, 1965

    Tadeusz Brzozowski
    - SZWAGIER, 1973

Proweniencja

Belgia, kolekcja Jean Morand

Nr katalogowy: 55

Jerzy Tchórzewski (1928 - 1999)
WIELKIE ŁOWY, 1976

olej, płótno / 90 x 70 cm
sygn. ś.d.: J.Tchórzewski 76
opisany na odwrocie: J.Tchórzewski 76 / „WIELKIE ŁOWY” „GRANDE CHASSE” acrylique / A Jean Morand en signe d'amitie Jerzy Tchórzewski

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 766 EUR
13 275 USD

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł ●
11 962 - 16 747 EUR
14 750 - 20 649 USD

54 000 zł
12 919 EUR
15 930 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 6 marca 2018

6 marca 2018 r. godz. 19.00

15 lutego - 6 marca, 2017 r.