22. Kazimierz Sichulski - Zwiastowanie

    Kazimierz Sichulski
    - Autoportret, 1940

    Wojciech Kossak
    - Ułan na koniu, 1932

Nr katalogowy: 22

Kazimierz Sichulski (1879 - 1942)
Zwiastowanie, 1934

olej, płótno / 95 x 116 cm
sygn. l.d.: Sichulski 1934

Estymacja:
50 000 - 70 000 zł
11 683 - 16 356 EUR
13 699 - 19 179 USD

47 000 zł
10 982 EUR
12 877 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 16 PAŹDZIERNIKA 2018

16 października 2018 r. godz. 19.00

26 września - 16 października, 2018 r.