70. Edward Dwurnik - Gazeta VIII, 1976

    Jan Ziemski
    - Interferencje, 1966,

    Franciszek Starowieyski
    - Światowida, 2003,

  sygn. p.d. E.DWURNIK 1976

Nr katalogowy: 70

Edward Dwurnik (1943)
Gazeta VIII, 1976

olej, płótno / 146 x 97 cm

Cena wywoławcza:
24 000 zł
5 674 EUR
7 869 USD

Estymacja:
27 000 - 30 000 zł
6 383 - 7 093 EUR
8 853 - 9 837 USD

25 000 zł
5 911 EUR
8 197 USD