43. Henryk Hayden - Portret młodej dziewczyny

    Stanisław Żurawski
    - Akt,

    Teodor Axentowicz
    - Starość i młodość,

  sygn. p.d. Hayden

Nr katalogowy: 43

Henryk Hayden (1883 - 1970)
Portret młodej dziewczyny

olej, płótno / 55 x 38 cm

Cena wywoławcza:
18 000 zł
4 256 EUR
5 902 USD

Estymacja:
20 000 - 25 000 zł
4 729 - 5 911 EUR
6 558 - 8 197 USD

18 000 zł
4 256 EUR
5 902 USD