77. Katarzyna Janiec-Piłat - bez tytułu, 2010

    Danuta Wójcik
    - Żuraw w Paryżu, 2014,

    Justyna Sołowiej
    - Na jeziorach - Love Story 1, 2013,

sygn. p.d. KJP, opisany na odwrocie:Katarzyna Janiec Piłat, 2010

(ur. 1978 r.) zrealizowała dyplom na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie w 2004 r., w pracowni prof. A. Myjaka. Rok wcześniej uzyskała tytuł magistra psychologii Uniwersytetu Warszawskiego.

Nr katalogowy: 77

Katarzyna Janiec-Piłat (1978)
bez tytułu, 2010

akryl, płótno / 110x130 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

700 zł
168 EUR
232 USD