87. Monika Sikora - Miasto 002, 2013

    Klara Netto
    - Home, 2013,

    Monika Stolarska
    - Substancja 3, 2013,

opisany na odwrocie: "Miasto 002" Monika Sikora 70/100cm, olej, KRAKÓW 2013r

(ur. 1988 r.) w 2011 r. ukończyła studia pierwszego stopnia na ASP w Krakowie na specjalności rysunek oraz malarstwo sztalugowe, uzyskując tytuł licencjata. Aktualnie studentka studiów magisterskich macierzystej uczelni. Wcześniej kończyła Studium Pedagogiczne. Laureatka I nagrody w konkursie Model-studium (2010). Autorka wystaw indywidualnych: Malarstwo i rysunek, GOK, Mogilany (2008); Malarstwo, Galeria M, Kraków (2008). Uczestniczka wystaw zbiorowych: Afryka, Muzeum Etnograficzne w Krakowie (2010); Afryka, rytmy i rytuały, Muzeum Sztuki Współczesnej, Radom (2011); Partytury graficzne, Galeria Pauza, Kraków (2011); Partytury graficzne 3, Dwór Czeczów, Kraków (2011); Nauczyciel i jego uczniowie, Galeria Onamato, Kraków (2012); 2 Style/ 2 artystki, Galeria DK Podgórze, Kraków (2012).

Nr katalogowy: 87

Monika Sikora (1988)
Miasto 002, 2013

olej, płótno / 70x100 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR