33. Wanda Juścińska - Rezerwat nad Notecią, 2012

    Igor Chołda Aqualoopa
    - Mediacja, 2014,

    Mira Skoczek-Wojnicka
    - Czerwone niebo, 2014,

  sygn. l.d.: W.Juścińska 2012, na odwrocie nalepka autorska, praca oprawiona

(ur. 1947 r.) jest laureatką II nagrody Tenth Annual International Exhibition Of Miniature Art, Toronto, Kanada (1995); nagrody Grand Prix Salon International de l'Aqurelle d'Uckange, Uckange, Fracja (1999); Nagrody Specjalnej Jury Salon International de l'Aqurelle d'Uckange, Uckange, Fracja (2010). Otrzymała medal Za zasługi dla województwa gorzowskiego (1996) oraz Dyplom Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego (2007). Ma na koncie 11 wystaw indywidualnych. Uczestniczyła w ponad 54 wystawach w Polsce i zagranicą m.in.: Międzynarodowym Konkursie Sztuki Miniaturowej, Toronto, Kanada (1989, 1990, 1995, 1996, 1999); V Międzynarodowym Biennale Sztuki Miniaturowej, Gronij Milanovac, Jugosławia (1998); V Międzynarodowym Biennale Akwareli, Any-Martin- Rieux, Francja (1998); IX Międzynarodowej Wystawie Akwarel Treg’Aquarelle, Tregastel, Francja (1998); IX Międzynarodowym Salonie Akwarel, Uckange, Francja (1999); The fifth International Biennial Of Miniature Arts Gornji Milanovac, Jugosławia (2000); I Międzynarodowej Wystawie Sztuki Miniaturowej, Podgorica, Czarnogóra (2003); Salon International de l'Aqurelle d'Uckange, Uckange, Fracja (2010); Ogólnopolskiej Wystawie Miniatury Tkackiej, Łódź (2010); 100 lat ZPAP. Twórczość Artystów Okręgu Zielonogórskiego ZPAP, Zielona Góra (2011); Pokolenia Sztuki Gorzowskiej, Gorzów Wlkp. (2013).

Nr katalogowy: 33

Wanda Juścińska (1947)
Rezerwat nad Notecią, 2012

akwarela, papier / 45x65 cm w świetle passe-partout

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
287 EUR
397 USD

X Aukcja Sztuki Najnowszej

25 marca, 2014 r. godz. 19.00