9. Stanisław Kamocki - Plac Mariacki

    - Na ławeczce, 1967

    Andrzej Pronaszko
    - Na pastwisku, 1911-12,

sygn. p.d. Kamocki

Nr katalogowy: 9

Stanisław Kamocki (1875 - 1944)
Plac Mariacki

olej, płótno; / 73 x 72 cm

Cena wywoławcza:
20 000 zł
4 729 EUR
6 558 USD

Estymacja:
23 000 - 27 000 zł
5 438 - 6 383 EUR
7 541 - 8 853 USD