41. Jerzy Kossak - Pojenie konia, 1942

    Jerzy Kossak
    - Odwrót spod Moskwy, 1941,

    Stanisław Żurawski
    - Akt,

sygn. l.d. Jerzy Kossak/ 1942 Na odwrocie stempel okrągły Jerzego Kossaka oraz odręczne stwierdzenie autentyczności przez autora.

Nr katalogowy: 41

Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Pojenie konia, 1942

olej, tektura / 34 x 49,5 cm

Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 655 EUR
2 296 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 892 - 2 365 EUR
2 623 - 3 279 USD