41. Jerzy Kossak - Pojenie konia, 1942
Nr katalogowy: 41
Jerzy Kossak (1886 - 1955)
Pojenie konia, 1942
olej, tektura / 34 x 49,5 cm
sygn. l.d.: Jerzy Kossak / 1942
Na odwrocie stempel okrągły Jerzego Kossaka oraz odręczne stwierdzenie autentyczności przez autora.
- Cena wywoławcza:
7 000 zł
1 655 EUR
2 296 USD
- Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 892 - 2 365 EUR
2 623 - 3 279 USD