51. Magdalena Szczerbakowicz - bez tytułu, 2013

    Justyna Sołowiej
    - Na jeziorach - relax, love water 1, 2013,

    Dominik Smolik
    - Daughter, 2013,

  sygn. na odwrocie: MAGDALENA SZCZERBAKOWICZ 2013

(ur. 1979 r.) w latach 2000-2001 uczyła się w Ringling School Of Art and Design, Sarasota, Florida. Kolejno studiowała na Wydziale Grafiki ASP im. Wł. Strzemin´skiego w Łodzi. Dyplom licencjacki w zakresie grafiki warsztatowej (linoryt barwny) uzyskała w 2005 r. w pracowni prof. A.M. Bartczaka. Autorka wystaw indywidualnych: Malarstwo, Mały Wojtek Bistro, Warszawa (2013); Malarstwo, Galeria Fetysh, Warszawa (2013); Grafika, Qfajka, Warszawa (2005).

Nr katalogowy: 51

Magdalena Szczerbakowicz (1979)
bez tytułu, 2013

akryl, płótno, / 100x80

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD