44. Katarzyna Korytkowska - Otulony Słońcem, 2011

    Magdalena Leśniak
    - Kuchnia, 2009,

    Michał Kotula
    - Studium jednej kobiety 4, 2007,

  z tyłu nalepka autorska

(ur. 1979 r.) studiowała na kierunku artystycznym Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Częstochowie. Uzyskała dyplom z malarstwa z wyróżnieniem w 2004 r. w pracowni prof. W. Maszkowskiego.

Nr katalogowy: 44

Katarzyna Korytkowska (1979)
Otulony Słońcem, 2011

olej, płótno, / 50x60 cm w świetle ramy o wymiarach 76x88 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

1 200 zł
288 EUR
394 USD