32. Izabela Siemiątkowska - Dwa kwiatki, 2013

    Wojciech Kaleta
    - Światłoczułość V,

    Paweł Dąbrowski
    - Grace, 2012,

  sygn.na odwrocie: Izabela/Siemiątkowska/2013

(ur. 1990 r.) w latach 2009-2013 studiowała na ASP w Warszawie na Wydziale Malarstwa w pracowni prof. S. Baja. W 2013 r. zrealizowała dekorację s´cienną w klubie Eufemia w Warszawie. Brała udział w wystawach zbiorowych m.in.: Malarstwo europejskich ASP (Litwa, Łotwa, Polska), UNESCO Sv. Jono Gatves Galerija, Wilno (2013); Studenci prof. S. Baja i dr A. Karapudy, Lutheraneum Kos´cioła Ewangelicko-Augsburskiego pw. S´wie?tej Tro´jcy, Warszawa (2013); SEN:TEZA, Studio Fotograficzne Produkcja Artystyczna, Warszawa (2012); Studenci prof. W. Zubali i dr M. Chomickiego, ASP, Warszawa (2012); Restauracja Entropia, Warszawa (2011).

Nr katalogowy: 32

Izabela Siemiątkowska (1990)
Dwa kwiatki, 2013

olej, płótno / 90x80 cm

Cena wywoławcza:
500 zł
120 EUR

900 zł
216 EUR
296 USD