52. Rajmund Kanelba - CHŁOPIEC Z KOTKIEM

    Szymon Mondzain
    - DRZEWA,

    Joachim Weingart
    - DZIEWCZYNA Z KWIATAMI, 1930

Nr katalogowy: 52

Rajmund Kanelba (1897 - 1960)
CHŁOPIEC Z KOTKIEM, 1938

olej, płótno / 76 x 62 cm
sygn. p.g.: Kanelba / 1938

Cena wywoławcza:
25 000 zł
5 801 EUR
6 282 USD

Estymacja:
30 000 - 35 000 zł
6 961 - 8 121 EUR
7 538 - 8 794 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00