57. Stanisław Kamocki - ZIMOWY PEJZAŻ Z PŁOTEM

    Jan Szancenbach
    - MORSKIE OKO, 1994

    Rafał Malczewski
    - ZIMA W MIEŚCIE (PLAC DOMINION W MONTREALU),

Nr katalogowy: 57

Stanisław Kamocki (1875 - 1944)
ZIMOWY PEJZAŻ Z PŁOTEM

olej, płótno / 73 x 92 cm
sygn. l.d.: St. Kamocki

Cena wywoławcza:
45 000 zł
10 441 EUR
11 307 USD

Estymacja:
50 000 - 60 000 zł
11 601 - 13 922 EUR
12 563 - 15 076 USD

50 000 zł
11 601 EUR
12 563 USD

8 grudnia, 2015 r. godz. 19.00