10. Michał Rekucki - Zima, lata 30.

    LESZKO LUDWIK
    - Roztopy, 1912

    Zofia Stryjeńska
    - POGODA, Z CYKLU: BOŻKI SŁOWIAŃSKIE, 1935

Michael Rekucki and his paintings, oprac. M. Rafacz, Nowy Jork 1953, s. 48.

Nr katalogowy: 10

Michał Rekucki
Zima, lata 30.

olej, płótno / 66 x 79 cm
sygn. l.d.: M. REKUCKI

Cena wywoławcza:
6 000 zł
1 367 EUR
1 527 USD

Estymacja:
8 000 - 10 000 zł
1 823 - 2 278 EUR
2 036 - 2 545 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 1 MARCA 2016

1 marca, 2016 r. godz. 19.00
13 lutego - 1 marca 2016 r.