53. Teresa Rudowicz - 67/44, 1967

    Jadwiga Maziarska
    - Relief, lata 60. XX w.,

    Erna Rosenstein
    - Kompozycja, lata 50/60 XX w.,

Proweniencja

Nr katalogowy: 53

Teresa Rudowicz (1928 - 1994)
67/44, 1967

technika własna, płótno / 54 x 44 cm
sygn. na odwrocie: T. Rudowicz 67/44

Estymacja:
22 000 - 25 000 zł ●
5 141 - 5 842 EUR
5 760 - 6 545 USD