12. Włodzimierz Pawlak - DZIENNIK NR 112 D

    Eugeniusz Markowski
    - NIC NA TO NIE PORADZĘ WOLĘ NAGĄ DZIEWCZYNĘ OD NAGIEGO KRÓLA, LATA 80-TE XX W.,

    - Notatka o sztuce 1/I, 2017

Nr katalogowy: 12

Włodzimierz Pawlak (1957)
DZIENNIK NR 112 D, 2000

olej, płótno / 33 x 24 cm
opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK/ DZIENNIK NR 112 D/ 33 x 24/ 2000

Estymacja:
10 000 - 12 000 zł ●
2 332 - 2 798 EUR
2 598 - 3 117 USD

10 000 zł
2 332 EUR
2 598 USD

Małe formy - Aukcja Online

Początek: 27 kwietnia godz. 12.00
Koniec: 7 maja godz. 12.00