36. Stanisław Ignacy Witkiewicz - Portret Jadwigi Pulichowej, 15.X.1927

    Marek Włodarski Henryk Streng
    - Muzykanci we wnętrzu, ok. 1938,

    Tadeusz Kantor
    - Objet pictural, 1964,

Proweniencja

Warszawa, kolekcja prywatna Agra Art., aukcja 18.03.2007, poz. 86.
Warszawa, kolekcja rodziny Fedorowiczów Zakopane, kolekcja Józefa Fedorowicza

Nr katalogowy: 36

Stanisław Ignacy Witkiewicz(Witkacy) (1885 - 1939)
Portret Jadwigi Pulichowej, 15.X.1927

pastel, papier / 61,5 x 46,5 cm
sygn. p.d.: Witkacy [w kółku] T.C 1927 15/X, l.d: Krew Jana Szostaka [przy temperowaniu ołówków]

Estymacja:
100 000 - 150 000 zł
23 042 - 34 563 EUR
25 446 - 38 168 USD

95 000 zł*
21 890 EUR
24 174 USD

Aukcja Dzieł Sztuki 8 października 2019

8 października 2019 r. godz. 19.00

20 września - 8 października 2019 r.