2. Władysław Bakałowicz - Dama z pieskiem

    Piotr Michałowski
    - Dyliżans, po 1840,

    Jan Matejko
    - Wit Stwosz jako dziecko, 1855,

Proweniencja

Rempex, aukcja 26.08.2009, poz. 236.

Nr katalogowy: 2

Władysław Bakałowicz (1833 - 1904)
Dama z pieskiem

olej, płótno / 60,5 x 45 cm
sygn. p. d.: LBakalowicz paris

Estymacja:
35 000 - 50 000 zł
8 159 - 11 656 EUR
9 044 - 12 920 USD