40. Mela Muter - Owoce, 1942

    Eugeniusz Zak
    - Głowa mniszki, lata 20. XX w.,

    Szymon Mondzain
    - Portret kobiety,

Proweniencja

Agra Art, aukcja 19.10.2008, poz. 87.
Kolonia, Galerie Gmurzynska

Nr katalogowy: 40

Mela Muter (1876 - 1967)
Owoce, 1942

olej, sklejka / 46 x 54,5 cm
na odwrocie nalepka Galerie Gmurzynska z opisem pracy oraz częściowo zachowana francuska nalepka z napisem: NATURE MORTE 1942

Estymacja:
160 000 - 250 000 zł
37 297 - 58 276 EUR
41 344 - 64 600 USD