41. Szymon Mondzain - Portret kobiety

    Mela Muter
    - Owoce, 1942,

    Eugeniusz Eibisch
    - Portret kobiety,

Nr katalogowy: 41

Szymon Mondzain (1888 - 1979)
Portret kobiety

olej, płótno / 73 x 54 cm
sygn. p.d.: Mondzain

Estymacja:
25 000 - 35 000 zł ●
5 828 - 8 159 EUR
6 460 - 9 044 USD