42. Eugeniusz Eibisch - Portret kobiety

    Szymon Mondzain
    - Portret kobiety,

    Maurycy Mędrzycki Maurice Mendjizki
    - Pejzaż z południa Francji ,

Nr katalogowy: 42

Eugeniusz Eibisch (1896 - 1987)
Portret kobiety

olej, płótno / 84 x 65 cm
sygn. l. d.:Ebiche

Estymacja:
45 000 - 55 000 zł ●
10 490 - 12 821 EUR
11 628 - 14 212 USD