43. Maurycy Mędrzycki - Pejzaż z południa Francji

    Eugeniusz Eibisch
    - Portret kobiety,

    Tymon Niesiołowski
    - Autoportret, przed 1921,

Nr katalogowy: 43

Maurycy Mędrzycki(Maurice Mendjizki) (1890 - 1951)
Pejzaż z południa Francji

olej, płótno / 81 x 100 cm
sygn. p. d.: Mendjisky

Estymacja:
35 000 - 45 000 zł ●
8 159 - 10 490 EUR
9 044 - 11 628 USD