55. Jerzy Nowosielski - Bez tytułu, 1968

    Henryk Stażewski
    - Relief, 1981,

    - Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus,

Proweniencja

Nr katalogowy: 55

Bez tytułu, 1968

olej, płótno / 80 x 120 cm
sygn. na blejtramie: J. NOWOSIELSKI 1968

Estymacja:
350 000 - 550 000 zł ●
81 586 - 128 206 EUR
90 440 - 142 119 USD