56. Jerzy Nowosielski - Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus

    - Bez tytułu, 1968,

    Roman Opałka
    - Postać w masce, 1958,

Proweniencja

Luksemburg, kolekcja prywatna
Kraków, kolekcja Krystyny Zwolińskiej

Nr katalogowy: 56

Matka Boża z Dzieciątkiem Jezus

olej, płótno / 81 x 65 cm

Estymacja:
200 000 - 300 000 zł ●
46 621 - 69 931 EUR
51 680 - 77 520 USD