67. Stefan Krygier - Nofret, 1965

    Stanisław Fijałkowski
    - Kompozycja czerwono-niebieska, ok. 1960,

    Danuta Lewandowska
    - Kompozycja przestrzenna, l. 70. XX w.,

Nowy Jork, Green Point Project, The Pseudogroups of Stefan Krygier, maj-czerwiec 2018.

Bartelik M., The Pseudogroups of Stefan Krygier [katalog wystawy], Warszawa, 2018, ss. 44-45.

Nr katalogowy: 67

Stefan Krygier (1923 - 1997)
Nofret, 1965

brąz patynowany / wys. 170 cm
sygn. STEFAN KRYGIEL 1965 "NOFRET" ed.:2/8 (do obiektu dołączony certyfikat autentyczności autorstwa córki artysty)

Estymacja:
80 000 - 120 000 zł ●
18 649 - 27 973 EUR
20 672 - 31 008 USD