81. Jerzy Kałucki - Banlo, 1989

    Wanda Gołkowska
    - Z cyklu: "Latawce", 1994,

    Stefan Gierowski
    - Ob.CCCLVIII, 1976,

Proweniencja

Francja, kolekcja prywatna
Monako, kolekcja Wojciecha Fibaka

Nr katalogowy: 81

Jerzy Kałucki (1931)
Banlo, 1989

akryl, płótno / 110,5 x 95,5 cm
sygn. na blejtramie: Jerzy Kałucki 1989, opisany na odwrocie: Jerzy Kałucki "Banlo" 1989, na odwrocie napis: PM1198

Estymacja:
80 000 - 100 000 zł ●
18 649 - 23 311 EUR
20 672 - 25 840 USD