36. nieokreślony Autor - Portret mężczyzny z bokobrodami, 1843

    Leopold Gottlieb
    - Kobieta w kuchni,

    Michał Dobriak
    - Portret Pani J.,

Nr katalogowy: 36

nieokreślony Autor
Portret mężczyzny z bokobrodami, 1843

olej, płótno / 67 x 57,5 cm
sygn. p.d.: Couapel 1843

Cena wywoławcza:
3 500 zł
813 EUR
917 USD

Estymacja:
5 000 - 6 000 zł
1 161 - 1 393 EUR
1 309 - 1 571 USD

3 500 zł*
813 EUR
917 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.