37. Michał Dobriak - Portret Pani J.

    nieokreślony Autor
    - Portret mężczyzny z bokobrodami, 1843,

    Antoni Suchanek
    - Pejzaż,

Proweniencja

Nr katalogowy: 37

Michał Dobriak (1904 - 2001)
Portret Pani J.

olej, płótno / 76,5 x 66 cm
sygn. p.d. na odwrocie etykietka papierowa z opisem pracy

Cena wywoławcza:
5 000 zł
1 161 EUR
1 309 USD

Estymacja:
6 000 - 9 000 zł ●
1 393 - 2 089 EUR
1 571 - 2 357 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.