72. Jerzy Kożuchowski - Kirasjer na warcie

    Zygmunt Szreter
    - Rzeźby na stole artysty,

Proweniencja

Nr katalogowy: 72

Jerzy Kożuchowski
Kirasjer na warcie

akwarela, gwasz, papier / 32,5 x 20,5 cm w świetle oprawy
sygn. p.d.: J Kożuchowski

Cena wywoławcza:
1 400 zł
325 EUR
367 USD

Estymacja:
1 800 - 2 500 zł ●
418 - 581 EUR
472 - 655 USD

1 400 zł
325 EUR
367 USD

Old Masters - review z oferty galerii

4 lutego 2020 r. godz. 19.00

22 stycznia - 4 lutyego 2020 r.