65. Stanisław Fijałkowski - 8.XI.73, 1973

    Tadeusz Brzozowski
    - Padoł podatkami okraszony jest, 1981,

    Wojciech Fangor
    - Square 21, 1962,

Stanisław Fijałkowski. A Young Man Plans a Voyage, Green Point Projects, Nowy Jork, maj 2017.

Stanisław Fijałkowski. A Young Man Plans a Voyage, [katalog wystawy] w Green Point Projects, Nowy Jork, Warszawa 2017, s. 85.

Nr katalogowy: 65

Stanisław Fijałkowski (1922)
8.XI.73, 1973

olej, płótno / 65 x 60 cm
sygn. na blejtramie: FIJAŁKOWSKI "8 XI 73"

Estymacja:
90 000 - 120 000 zł ●
20 882 - 27 843 EUR
22 843 - 30 457 USD

110 000 zł
25 523 EUR
27 919 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 17 MARCA 2020

17 marca 2020. godz. 19.00

28 lutego - 17 marca 2020 r.

TRANSMISJA LIVE