8. Wincenty Wodzinowski - Kobieta sprzedająca gazety, 1907

    Marcin Gottlieb
    - Pejzaż, 1905,

    Erno Erb
    - Park Stryjski we Lwowie, ok. 1920,

Proweniencja

Nr katalogowy: 8

Wincenty Wodzinowski (1866 - 1940)
Kobieta sprzedająca gazety, 1907

olej, płótno / 92 x 64 cm
sygn. p.d.: W. WODZINOWSKI.1907.

Estymacja:
15 000 - 25 000 zł
3 379 - 5 631 EUR
3 713 - 6 189 USD

AUKCJA DZIEŁ SZTUKI 2 CZERWCA 2020

2 czerwca 2020. godz. 19.00

15 maja - 2 czerwca 2020 r.